טיהור שפכים

 
 
המפעל שלכם משתמש בכמות גדולה של שפכים? אתם מעוניינים לעשות שירות טוב לסביבה ולחברה? אז התקינו מתקן טיהור שפכים (מט"ש) במפעל שלכם!

  • למען השמירה על איכות הסביבה – כיום ישנה מודעות הולכת ועולה בציבור, בממשלה ובקרב היצרנים בכל הקשור לחשיבות השמירה על איכות הסביבה. סביבה נקייה זה הבריאות של כולנו.

  • כדי לעמוד בתקנות של המשרד לאיכות הסביבה – תקנות השמירה על איכות הסביבה מטילות יותר ויותר דרישות על התעשיינים כדי שיצמצמו את הזיהום. מתקן טיהור שפכים יכול לעזור לבעלי המפעל לשמור על רמת זיהום נמוכה.


אילו שימושים ניתן לעשות במים מותפלים?

לעיתים ניתן להחזיר את המים המותפלים לשימוש חוזר במפעל. במקרים בהם לא ניתן להזרים את המים לשימוש חוזר, תמיד ניתן להעבירם לצורך השקיית שדות. ענף החקלאות משתמש במים מותפלים, והשיטה הוכחה זה מכבר.

 
 
 
 

מתקן טיהור שפכים

 
מדוע חשוב להתקין במפעל מתקן לטיהור שפכים? המשק הישראלי מאז ומעולם סבל ממחסור במים, כאשר לאחרונה הוא נשען יותר ויותר על מים מותפלים. כל אחד צריך לתרום את חלקו למשק המים הלאומי, בין אם האדם הפרטי, שמצמצם את השימושים שלו במים, ובין אם איש העסקים, המתקין מתקן לטיהור מים במפעל שלו. החשיבה הסביבתית היא צורך של ממש עבור המדינה כולה.
 
 
 
מתקן טיהור שפכים
 
 
 
 
מתקנים לטיהור מים של חברת אקו אויל מותאמים לצרכים של הלקוח, ומסייעים לו לחסוך במים. המתקנים הללו מאפשרים לבעלי מפעלים לנהל את פעילותם תוך צמצום משמעותי של פגיעה בסביבה.