טיהור שפכים תעשייתיים באמצעות חיידקים

 

כל מפעל מייצר לא מעט שפכים תעשייתיים, וצריך לדעת כיצד לטפל בהם

 
שפכים תעשייתיים הם עובדה קיימת. כל עוד קיימים מפעלים, הולכים להיווצר לא מעט שפכים תעשייתיים, ואנחנו כחברה ככלל וכבעלים ואחראים על מפעלים בפרט צריכים לדעת כיצד להתמודד עם השפכים האלה בצורה היעילה ביותר. הסיכון הוא כמובן בזיהום – כאשר מפעל מוציא שפכים שכוללים גם חומרים מסוכנים ומזהמים שאסור שיגיעו למקורות מים, למי תהום או לכל מקום אחר בו הם יכולים לגרום לנזק. לכן, יש חשיבות עצומה לתהליכים שונים של טיהור שפכים תעשייתיים, וישנן כמה וכמה אפשרויות בתחום זה כיום, החל בשלב ההפרדה של השפכים, דרך הטיהור הראשוני שלהם ועד מתקני השפכים השונים. כעת, נכיר שיטה מתקדמת ויעילה במיוחד בתהליכי טיהור מודרניים – טיהור באמצעות חיידקים.
 
מתקן טיהור שפכים תעשייתיית אקו אויל
 

קצת על שיטת טיהור השפכים באמצעות חיידקים, היתרונות שלה והתפקיד שלה

 

טיהור שפכים - כיצד זה עובד?

 
 
טיהור שפכים תעשייתיים באמצעות חיידקים מבוסס, כפי שניתן להבין, על חיידקים המגיעים ומפרקים חלקים שונים בשפכים. כיום, תהליך שכזה יכול להתבצע על ידי פילטרים ייעודיים דרכם עוברים השפכים, כמו גם באמצעות שיטות ייחודיות כמו חרוזים הטובלים בריכוזי השפכים. השפכים שעוברים דרך החיידקים עוברים תהליך של פירוק אורגני, בו החומרים האורגניים שנמצאים בהם מפורקים ומופרדים ונוצרת בוצה – שהיא חומר אורגני עשיר בחיידקים שמופרד מהשפכים עצמם. יש בתהליך הטיהור הזה יתרונות רבים.
 

טיהור שפכים באמצעות חיידקים - תהליך איכותי

 
תהליך של טיהור שפכים באמצעות חיידקים הוא תהליך עם יתרונות מהותיים ביותר בכל מה שנוגע לטיפול בשפכים. הסיבה לכך היא פשוטה למדי – הבוצה שנוצרת מכך היא חומר שניתן להשתמש בו כדשן או כמקור אנרגטי לאחר מכן, והשפכים עוברים את הטיהור הראשוני שנחוץ להם בטרם מעבירים אותם טיהור נוסף ומשיבים אותם כמי קולחין במתקני טיהור ייעודיים.
 
 
 

התאמת פתרונות טיהור ברמה הגבוהה ביותר לשפכים תעשייתיים

 
חברת אקו אויל מטפל בשפכים שהיא מייצרת בצורה היעילה ביותר. יש לכך שיטות רבות ואפשרויות לא מעטות כיום, אך אנו בחרנו אני בדרך הנכונה והטובה ביותר מבחינה אקולוגית.
 
זקוקים לייעוץ בנושא טיהור שפכים?
 
 
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולי יעניין אותך גם