טיפול בחומרים מסוכנים

 
 

חומרים מסוכנים ואמולסיות

 
המפעל שלכם מייצר שפכים ואתם זקוקים לשירותי הובלת חומרים מסוכנים?
חברת אקו אויל מפעילה כיום מתקן ארצי גדול לטיפול חומרים מסוכנים ושפכים פסולות שומניות ומי תהליך. כל שירותי החברה נמצאים תחת פיקוח ובקרה של המשרד להגנה הסביבה ומשרד התחבורה, אשר מספקים היתרים מיוחדים לנציגי החברה המיומנים.

מלבד הובלת חומרים מתוך מפעלים, אתרי בנייה או שטחים ציבוריים, אנחנו מתמחים בטיפול חומרים מסוכנים מהיר בכל סוגי השפכים:

♦ שפכי שומנים מינרלים שמקורם בתעשייה הכבדה
♦ שפכי שומנים אורגניים שמקורם ממפרידי השומן בתעשיית המזון
♦ חומרים מסוכנים ומי שטיפות שמקורם בתהליכי הייצור
 
טיפול בחומרים מסוכנים | אקו אויל
 

כבר לא צריך לדאוג לגבי חומרים מסוכנים

 
מלבד הטיפול בשפכים מציעה אקו-אויל מחזור מים , מחזור שמנים ומחזור מוצקים לצורך שימוש חוזר או הטמנה. איתנו תוכלו לטפל בשפכים מבלי לדאוג לשמירה על איכות הסביבה או חיסכון בעלויות. אנחנו מספקים אישורי הטמנה על כל פינוי שפכים המתבצע בתחום האתר, כאשר את האישורים המונפקים ניתן להציג לצורך ביקורות של המשרד להגנת הסביבה או משרד הבריאות.

בואו להתייעץ איתנו, ולהבחין בין אמולסיות, שאריות סולר ודלקים, שפכי ציפוי מתכות או חומצות ובסיסים.

עם אקו-אויל תוכלו להוביל חומרים בקוביות, בחביות, בצוברים ובצורות איסוף שונות. אנחנו מתחייבים ללוח זמנים הנקבע מראש, ומבצעים את ההובלה, בכפוף לאישורי מנהל וטיפול ייעודי במתקנה.

תעודת היתר של אקו אויל לטיהור ואחסון חומרים מסוכנים.

 
חומרים מסוכנים
חומרים מסוכנים ואמולסיות
טיפול בחומרים מסוכנים
מיכלי קליטת חומרים מסוכנים
 

כל המידע על חומרים מסוכנים

 
 
 
חומרים מסוכנים בהגדרה הם כל מוצק, נוזל או גז אשר יש בהם כדי להזיק לבני אדם, לחיות, לצמחים, לרכוש או לסביבה. הסכנה יכולה להיגרם כתוצאה מהיותם של חומרים אלה דליקים, רדיואקטיביים, רעילים או מסרטנים.
 

שינוע חומרים מסוכנים – רק ברישיון

 
בישראל, על פי חוק שירותי תובלה שנחקק בשנת 1997, ועל פי תקנות שירותי הובלה, שנחקקו בשנת 2001, רק מי שיש ברשותו רישיון מוביל, רשאי לבצע שינוע חומרים מסוכנים. בנוסף, מי שאחראי על בטיחות ההובלה צריך לדעת לארגן את ההובלה, ובין היתר לדעת להבחין בין קבוצות שונות של חומרים ולבחור בציר תנועה המותר לנסיעה.

הנהג צריך לעבור הכשרה מתאימה ולדעת להפעיל את הציוד הייעודי, שמצוי בתא הכפפות שלצדו, המיועד לטיפול באותם חומרים מסוכנים שהוא מוביל. לעומת השינוע היבשתי, שינוע חומרים מסוכנים לחו"ל דורש עמידה בהוראות, הכתובות שחור על גבי לבן באמנת בזל, והיכרות עם הדרישות ועם החוקים של מדינת היעד או מדינה אחרת המהווה צד רלוונטי בהובלה, ואשר חברה באמנת בזל.
 

חשיפה לחומרים מסוכנים

 
במקרה של חשיפה לחומרים דליקים, רעילים או מזיקים, חשוב מאוד להרחיק את כל מי שיכול להיפגע מהם, ולהזעיק חברה המתמחה בטיפול בחומרים כאלה. נציגי החברה יודעים בדיוק כיצד יש לטפל בחומרים מסוגים שונים, והם ידאגו לטפל בבעיה שגרמה לדליפת החומר המסוכן, ולשנע את המכל הפגום במקרה הצורך.

חשוב לציין שחשיפה אל חומרים מסוכנים יכולה להתרחש במקרה של דליפת גז מהברז או ממכל הגז, במקרה של נזילה של חומרי ניקוי רעילים, במקרה של חומר מסוכן שהושאר במכל אשר נפל ונפתח ועוד. בכל מקרה כזה, הקפידו להתרחק מהמקום והזמינו את נציגי חברת אקו-אויל, שיגיעו אליכם מיד ויטפלו בבעיה.
 

טיפול בחומרים מסוכנים - אקו אויל

 
אקו-אויל מתמחה בטיפול בחומרים מסוכנים ובשינוע שלהם, ועומדת לשירותכם בכל מקרה בו מתרחשת חשיפה לחומרים מסוג זה. בין אם אתם בטוחים שמדובר בחומר מסוכן ובין אם לא – צרו קשר עם נציגי החברה בטלפון 072-2594393 ונשמח להגיע אליכם ולהרחיק מכם את הסכנה.