מיחזור פסולת

 
 
אקו-אויל מטפלת במגוון סוגים של פסולת, ופועלת באישור המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות במטרה לשמור על בריאותנו ועל איכות הסביבה שלנו.
 
 

אקו-אויל מפעילה מתקן ארצי לטיפול בסוגי פסולת שונים ובפרט בשפכים תעשייתיים ביניהם:
♦ שפכי שומנים מינרליים – תוצרי לוואי של התעשייה הכבדה.
♦ שפכים ממפרידי השומנים – תוצרי הלוואי של מסעדות ומפעלי מזון נוספים.
♦ מי שטיפה וחומרים מסוכנים – תוצרים של מפעלי תעשייה שונים (ציפוי מתכות ועוד).

 
משאית למיחזור פסולת | אקו אויל
 
 

הפרדת פסולת למיחזור

 
בנוסף לשירותים שפורטו מעלה אקו-אויל מספקת גם שירותי מחזור פסולת של שפכים מסוגים שונים, המתבצעים בתהליך מובנה ומדויק להשגת תוצאות מצוינות.

מים – הפרדה של פסולת ומזהמים לצורך קבלת מים מטוהרים המתאימים לשימוש בחקלאות.
שמנים – השבחה של שמנים מסוגים שונים לצורך שימוש חוזר כשמנים להסקה, לביו-דיזל ולייצור חשמל.
♦ מוצקים – ביצוע תהליכי השבחה שונים המאפשרים שימוש חוזר במוצקים או הטמנה שלהם באזורים מורשים מבלי שיהוו סכנה לסביבה.

 

מחזור פסולת - רק ברשיון

 
על מנת לספק שירותי הפרדה של פסולת מנוזלים, שמנים ומוצקים, כמו גם כדי לטפל בה בצורה טובה לאחר ההפרדה, יש לפעול משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.
 
אקו-אויל לשירותכם
אקו אויל פועלת ברישיון ומספקת שירותי הפרדה של פסולת מכל הסוגים תוך התחייבות למתן שירות מקצועי, מהיר ויעיל. חברתנו משרתת לקוחות רבים מכל רחבי הארץ, וערוכה לספק שירות למספר לקוחות בו זמנית. לפרטים על פינוי פסולת
 
לקבלת מידע נוסף אודות מיחזור פסולת וסוגי פסולת שונים שבהם מטפלת החברה ולהזמנת שירות חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

 
 
 
תהליך המודעות של החברה שלנו לכל מה שנוגע להתנהלות זהירה עם הפסולת שלנו הוא תהליך שמתרחש כל הזמן מסביבנו ומגיע מיום ליום לשיאים חדשים. אנחנו נמצאים בתקופה ובמציאות בהן אי אפשר עוד להתעלם מהאחריות שלנו כלפי הסביבה שלנו וכלפי המאזן האקולוגי שסובב אותנו, ומתוך ההבנה הזאת אנחנו מקפידים על הפרדה יעילה של סוגי פסולת שונים ועל מיחזור פסולת יעיל כבר ברמה הביתית. כיום אנחנו כבר רואים יותר ויותר משקי בית שמבינים את החשיבות של הפרדת פסולת נייר, פסולת אנרגיה ופסולת פלסטיק מהפסולת הרגילה, וזהו בהחלט צעד רציני בכיוון הנכון. עם זאת, את התהליך המקיף והיסודי יותר של מחזור פסולת צריך לבצע במוסדות תעשייתיים או ציבוריים שונים. הפסולת שגוף בקנה מידה גדול מייצר מתחלקת להרבה מאוד תתי קטגוריות, ונוגעת הן בפסולת הממשית שהוא מייצר בפחי הזבל השונים שלו והן בפסולת שאותה הוא מנקז דרך מערכות הצנרת שלו. את הפסולת הזו, שהיא למעשה שפכים, אנחנו צריכים למחזר בצורה היעילה ביותר כך שכל המרכיבים שלה יהיו מופרדים זה מזה וכל אחד מהם ינוצל לשם יתרונותיו ולא יפגע בשל חסרונותיו. ניגע בקצרה בזה ונסביר בדיוק למה אנחנו מתכוונים.
 
מחזור פסולת ע"י חברת אקו אויל
 

אקו אויל - שירותי מחזור פסולת איכותיים ומקיפים לכל סוגי הפסולת

 
פסולת שיוצאת ממוסד בקנה מידה ציבורי או תעשייתי, בכל הנוגע למערכת הניקוז, היא פסולת שמתחלקת לשלוש קטגוריות עיקריות. בתור התחלה, אנחנו פוגשים בפסולת המים, המים שהופרדו מהשפכים עצמם וכעת צריכים לעבור סינון וטיהור בטרם יהיה אפשר להשתמש בהם בשנית. עם זאת, מדובר במשימה אפשרית מאוד כשיש לך מתקן טיהור איכותי כמו זה של אקו אויל, בנוסף למוצרי מחזור מים ברמה ביתית ותעשייתית אותם ניתן להתקין בכל עסק או משק בית אחראי עם מודעות חברתית.סוג הפסולת השנייה שאותה אנחנו צריכים למחזר היא פסולת שמנים. השמנים שמתלווים למים שאנחנו מנקזים לא יכולים לזרום יחד איתם ולמעשה הם בלתי מסיסים, כך שהצטברות שלהם יכולה גם לגרום לסתימה חמורה מאוד במערכת הצנרת שלנו אם לא נטפל בהם. בשביל למנוע את המצב הזה בדיוק יש לבצע מחזור שמנים כחלק מהתהליך של מיחזור פסולת בבית העסק שלנו. השמנים יוזרמו דרך מערכת סינון מעט אחרת ודרך מכשיר שנקרא מפריד שמנים, כך שהם נשארים לבדם ומוזרמים אל מכל ייעודי להם.הסוג השלישי של פסולת שאותה אנחנו יכולים למחזר היא פסולת מוצקים. המוצקים הם כל החלקים האחרים שנלווים לפסולת שאנחנו מנקזים במים שלנו, וגם להם יכולים להיות שימושים אם נמחזר אותם בזהירות. פסולת המוצקים בהחלט יכולה לשמש אותנו מחדש בעולם החקלאות ואפילו ביישומים שונים בעולם התעשייה, אך באותה המידה יתכן כי מדובר בפסולת שאין לה תקנה ואותה צריך להטמין בזהירות ובאישור של משרד הבריאות.
 

פנו אלינו באקו אויל ותהיו בטוחים שהפסולת שלכם בידיים טובות

 
כשאנחנו מדברים על השירות המקצועי של מיחזור פסולת שאנחנו מציעים לכם באקו אויל, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. אנחנו מפעילים מתקן בקנה מידה ארצי לטיהור שפכים ולטיפול בסוגי פסולת שונים, כולל שפכי שומנים מינרליים מהתעשייה הכבדה, שפכים ממפרידי השומנים שאותם מתקינים במסעדות ובמוסדות ציבוריים אחרים וטיהור של מי שטיפה וחומרים מסוכנים. עבור כל השירותים הללו, שמלבד הרווחיות שלהם הם פשוט חשובים כלפי החברה שלנו וכלפי הסביבה שלנו, אנחנו לא נצטרך לשלם יותר מדי כסף ובכל מקרה מדובר במחיר רווחי בעבור חשיבות העבודה.