מתקן שטיפת חומרים מסוכנים

 

שטיפת מיכליות ואיזוטנקים

 
מפעל אקו אויל חנך בחודש מאי 2017 מתקן חדש לשטיפת איזוטנקים, מכליות כביש וקוביות.המתקן נחנך לאחר עבודה והשקעה כספית גבוהה, ומאפשר שטיפת מגוון רחב של חומרים בהם גם שלל חומרים המוגדרים כמסוכנים. המערכת הינה מערכת שטיפה מתקדמת ואוטומטית מייצור גרמני שהורכבה והושמשה במפעלינו באופן מקצועי על ידי היצרן. כך מתקבלת שטיפה יסודית ותקנית של המיכל משאריות כל חומר שנכח בו ומתאפשר שימוש חוזר במיכל.מי השטיפה היוצאים, מועברים להליך טיפול והשבה במתקן הטיפול בשפכים הסמוך של אקו אויל .

אנו מציעים מערך לוגיסטי מקיף הכולל אחסנה ושינוע, על מנת להקל על הלקוח תוך מתן מחיר אטרקטיבי. המחיר הינו נמוך מהמחירים הקיימים כיום בשוק. אקו אויל מציעה את מכלול שירותי המעטפת הקשורים בשטיפה- תיקונים לאיזוטנקים ולמכליות, שטיפה חיצונית. בנוסף ניתן לשטוף 2 איזוטנקים בפול טריילר .המתקן פועל תחת עמידה בכלל הדרישות המחמירות ביותר של הגופים הממונים כגון כיבוי אש המשרד להגנת הסביבה ועוד.
בכתבה הבאה ניתן לקרוא אודות מתקן שטיפה לאיזוטנקים שנחנך באקו אויל:הכתבה נלקחה בתאריך 18.05.17, port2port
לחץ כאן
 
 
שטיפת איזוטנקים
 
 
 
 
 
שטיפת מיכליות
 
 
 
 

מתקן שטיפת קוביות

 
 
מפעל אקו אויל מרחיב את שירותיו. לאור הביקוש ההולך וגובר בחודשים האחרונים למתן פתרון יעיל כלכלית וסביבתית לשטיפת קוביות IBC, נחנך בחודש ינואר האחרון קו חדש במפעל לניקוי וטיפול בקוביות מחומרים מסוכנים. הקו החדש הכולל ניקוי הקובייה, החזרתה לשימוש חוזר וכמובן טיפול בחומר שהוכל בה וסילוקו.

במהלך שנת 2017 חנכה אקו אויל את הקו החדש לשטיפת קוביות מסוג IBC. המתקן נותן מענה למגוון רחב של גדלי קוביות, תחת שימוש בטכנולוגיות חדישות. המתקן הוקם תחת שיתוף פעולה בין מהנדסי חברת אקו אויל וחברת “Weidner” המובילה בתחומה בגרמניה. לאחר הרצות רבות וייעול תהליכי העבודה, התאמתם לתקנים הישראלים, תוך חתירה לניצולת גבוהה מהמתקן, אושר סופית הקו החדש בחודש ינואר 2018. הקו החדש משתמש בטכנולוגיות חדשות המאפשרות מתן מענה לטיפול במגוון רחב של חומרים ובניהם כאלו המוגדרים כמסוכנים לפי התקינה. נוסף על חיסכון בשימוש במים בעת פעילות הקו, המערכת כולה סגורה, ובכך מונעת יציאת אדים מסוכנים לאטמוספירה המשתחררים כתוצאה מתהליך הניקוי.
 

מתן פתרון ירוק למפעלים

 
מפעל אשר בעבר היה נדרש לטפל בפסולתו בכמה מפעלי טיפול שונים, יכול כעת לפנות לנותן שירות אחד המוביל בתחומו – אקו אויל. במהלך זה אקו אויל מציעה ללקוחותיה פתרון ירוק – במקום לזרוק את הקוביות הישנות ולרכוש חדשות, לאחר תהליך השטיפה של החומרים המסוכנים הן יהיו מוכנות לשימוש חוזר. נוסף על כך, מתן המענה הרחב במקום אחד מקל על הלקוח הן מבחינה לוגיסטית וכלכלית על ידי מניעת שינוע מיותר, והן מבחינה סביבתית ובטיחותית, על ידי צמצום זמן השהייה של חומרים מסוכנים בדרכים שונות ברחבי הארץ.

חברת אקו אויל הפועלת משנת 2002 מתחמה בטיפול בשפכים תעשייתים, מינרלים, צמחיים, אמולסיות ועוד. נחשבת למובילה בתחום הפתרונות, תחת הנהגת צוות המומחים המתמקד בניתוח תהליכי הטיפול השונים, שמירה על איכות הסביבה, הבנת הקושי הכלכלי עבור המפעלים לעמוד בתקנות הקיימות. כל זאת תחת מעקב שוטף ועמידה בתקנות וברגולציות מהמשרדים הממשלתיים השונים(המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, משרד הכלכלה והתעשייה ועוד).
 
 
 
שטיפת חומרים מסוכנים
 
 
 
שטיפת חומרים מסוכנים קוביות