אקו אויל – מתקן ארצי לטיפול בשפכים תעשייתיים, פסולות שומניות, מי תהליך, אמולסיה וחומרים מסוכנים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיהור מים

 
טיהור מים עם אקו אויל: אם השמירה על איכות הסביבה חשובה גם לכם ואתם מעוניינים לטהר מי ביוב או למחזר מים לשימוש חוזר בארצנו – אנו הכתובת שלכם!
 
אקו-אויל היא אחת החברות הירוקות המובילות לטיהור מי ביוב. לרשותה כל האישורים הנדרשים של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. אנו ממחזרים שפכים, מים ומוצקים והופכים אותם לראויים לשימוש.
 

מכון לטיהור מי שפכים

מכון הטיהור שלנו מנקז אליו את השפכים המגיעים מכל המקומות אשר מותקנים בהם צינורות ביוב. במתקן טיהור שפכים אנו מכשירים את המים העכורים לשימוש חוזר. בסופו של התהליך אנו מפנים המים לשימוש חקלאי או שהם מוזרמים אל נחלים בטבע.
 

מה זה בעצם מי ביוב?

המים בהם אתם משתמשים מדי יום ביומו במקלחת, במטבח, באסלה, במדיח הכלים או במכונת כביסה הם אלו שמגיעים לביוב. מדובר בכמויות בלתי מבוטלות של מים, החיוניים מאוד עבורנו, העלולות ללכת פשוט לטמיון. בארץ כמו שלנו, בה קיים מחסור תמידי במים, חשוב במיוחד לנצל את מי הביוב לשימושים נוספים ולבצע טיפול במי ביוב. כך נחסוך במים, נשמור על סביבה ירוקה ונמנע גם סכנות בריאותיות.

מי הביוב מכילים בתוכם פסולת מקשת רחבה של מקורות: פסולת אדם, פסולת תעשייתית, פסולת מזון, מי גשמים ועוד. כל אלה מובלים בצינורות אחידים, אשר מובילים אותם למתקני טיהור השפכים שלנו. במתקנים אלה אנו מבצעים את הטיפול במי הביוב. זהו תהליך טיהור מים נרחב בעל שלבים ובסופו ניתן להשתמש במים מטוהרים אלו שימוש חוזר.

המומחים לטיפול בפסולת ולטיהורה

כולנו יכולים לתת יד לשמירה על איכות הסביבה והחיים שלנו. אנו באקו-אויל עושים הכול בשביל שנוכל לחיות פה טוב יותר.
שירותינו כוללים:

טיהור מים-אקו אויל

מדוע צריך מתקן לטיהור מים?

 

המפעל שלכם משתמש בכמות גדולה של מים? אתם מעוניינים לעשות שירות טוב לסביבה ולחברה? אז התקינו מתקן טיהור מים במפעל שלכם כדי לטפל במי תהליך ולדאוג לסביבה והבטיחות!

 • למען השמירה על איכות הסביבה  כיום ישנה מודעות הולכת ועולה בציבור, בממשלה ובקרב היצרנים בכל הקשור לחשיבות השמירה על איכות הסביבה. סביבה נקייה היא הבריאות של כולנו.
 • כדי לעמוד בתקנות של המשרד לאיכות הסביבה – תקנות השמירה על איכות הסביבה מטילות יותר ויותר דרישות על התעשיינים, כדי שיצמצמו את הזיהום. מתקן טיהור מים יכול לעזור לבעלי המפעל לשמור על רמת זיהום נמוכה.
 • חיסכון במים – לעיתים ניתן לעשות שימוש חוזר במים שעברו טיפול במתקן טיהור מים.

אילו שימושים ניתן לעשות במים מותפלים?

לעיתים ניתן להחזיר את המים המותפלים לשימוש חוזר במפעל. במקרים בהם לא ניתן להזרים את המים לשימוש חוזר, תמיד ניתן להעבירם לצורך השקיית שדות. ענף החקלאות משתמש במים מותפלים, והשיטה הוכחה זה מכבר.

 

מדוע חשוב להתקין במפעל?

 

המשק הישראלי מאז ומעולם סבל ממחסור במים, כאשר לאחרונה הוא נשען יותר ויותר על מים מותפלים. כל אחד צריך לתרום את חלקו למשק המים הלאומי, בין אם האדם הפרטי, שמצמצם את השימושים שלו במים, ובין אם איש העסקים, המתקין מתקן טיהור מים במפעל שלו. החשיבה הסביבתית היא צורך של ממש עבור המדינה כולה. ניתן לחסוך בעליות על ידי מיחזור מים וטיהור בהתאם למטרות השימוש העתידי ומדדי הבטיחות.

מתקני טיהור מים של חברת אקו-אויל מותאמים לצרכים של הלקוח, ומסייעים לו לחסוך במים. המתקנים הללו מאפשרים לבעלי מפעלים לנהל את פעילותם, תוך צמצום משמעותי של פגיעה בסביבה

טיהור מים הוא תהליך של הסרת חומרים, כימיקלים ומזהמים בלתי רצויים מהמים. מטרת הטיהור היא להפיק מים המתאימים למטרה מסוימת. רוב טיהור המים נעשה לשם צריכה אנושית (מי שתייה), אך הוא יכול להעשות גם לשם מטרות נוספות, כגון לרפואה, רוקחות, חקלאות ותעשייה.

ישנם גורמים רבים המזהמים את המים, כגון:

 • פסולת אנושית: שפכים של בתי עסק, בתי מגורים ומפעלים מכילים חומרים מזהמים, כגון חיידקים, וירוסים, כימיקלים ופיזיקליים.
 • חקלאות: דשנים וחומרים כימיים אחרים המשמשים בחקלאות עלולים לחלחל למי התהום ולזהם אותם.
 • תעשייה: תעשייה משחררת לאוויר ולמים חומרים מזהמים, כגון חומרים רעילים, מתכות כבדות ופסולת תעשייתית.
 • שינויי אקלים: שינויי אקלים גורמים להתחממות כדור הארץ, שעלולה להוביל לעלייה מפלס הים, שיטפונות והצפות, שיכולים לזהם מקורות מים.

זיהום מים יכול לגרום למגוון של בעיות, כגון:

 • פגיעה בבריאות האדם: זיהום מים יכול להוביל להתפשטות של מחלות, כגון כולרה, טיפוס, דיזנטריה ודלקת כבד.
 • פגיעה בבעלי חיים ובצמחים: זיהום מים יכול להוביל להכחדה של מינים רבים של בעלי חיים וצמחים.
 • פגיעה באקולוגיה: זיהום מים יכול לפגוע במערכות אקולוגיות, כגון חופים, נהרות ואגמים.

ישנם מספר סוגי טיהור מים עיקריים, כגון:

 • סינון: סינון הוא תהליך של הסרת חלקיקים גדולים מהמים, כגון חול, בוץ וזבל.
 • שיקוע: שיקוע הוא תהליך של הסרת חלקיקים קטנים מהמים, כגון חיידקים ווירוסים.
 • חילוף יונים: חילוף יונים הוא תהליך של הסרת מלחים ומינרלים מהמים.
 • אוסמוזה הפוכה: אוסמוזה הפוכה היא תהליך של הסרת מלחים ומינרלים מהמים בעזרת לחץ.
 • חיטוי: חיטוי הוא תהליך של הרג של חיידקים ווירוסים מהמים.

טיהור מים הוא תהליך חשוב להבטחת איכות המים. היתרונות של טיהור מים כוללים:

 • שיפור איכות המים: טיהור מים מסיר חומרים מזהמים מהמים, מה שהופך אותם ראויים לשתייה ובריאים לשימוש.
 • מניעת מחלות: טיהור מים עוזר למנוע את התפשטות של מחלות הנגרמות מזיהום מים.
 • שמירה על הסביבה: טיהור מים עוזר לשמור על הסביבה על ידי הפחתת הזיהום של המים.

טיהור מים הוא תהליך חשוב להבטחת איכות המים. הזיהום של המים עלול לגרום למגוון של בעיות, כגון פגיעה בבריאות האדם, בבעלי חיים ובצמחים, ופגיעה באקולוגיה. ישנם מספר סוגי טיהור מים עיקריים, כגון סינון, שיקוע, חילוף יונים, אוסמוזה הפוכה וחיטוי. טיהור מים יעיל יכול לסייע בשיפור איכות המים, במניעת מחלות ובשמירה על הסביבה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בעמ ומפנה את המתקשר לבית העסק משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת מספר הטלפון של בית העסק מופיע באזור פרטים נוספים בתחתית העמוד לסגירת ההודעה לחץ שוב
דילוג לתוכן