אקו אויל – מתקן ארצי לטיפול בשפכים תעשייתיים, פסולות שומניות, מי תהליך, אמולסיה וחומרים מסוכנים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טבלת חומרים מסוכנים


להלן רשימת החומרים המסוכנים שמפעלנו קולט
 

חומרים מסוכנים כוללים רעלים, כימיקלים מזיקים וחומרים רדיואקטיבים. על פי משרד להגנת הסביבה, החומרים שמרוכזים בטפסים שלפניכם מוגדרים כחומרים מסוכנים. בכל תעשיה שמתמודדת עם חומרים כאלו, יש צורך לקבל היתרים ואישורים רבים ולוודא שכל תהליך מתבצע במקצועיות וזהירות. במידה ותרצו מידע לגבי ייעוץ סביבתי פרטני בנוסף לחומרים שאנו מטפלים ומפנים, תוכלו להתרשם לגבי השירותים הסביבתיים שאנו מספקים בטופס יצירת קשר.

 

טבלת חומרים, שפכים מינרליים ואמלוסיות

טבלת חומרים מסוכנים הנקלטים במפעל-אקואויל
טבלת חומרים מסוכנים הנקלטים במפעל
טבלת חומרים מסוכנים הנקלטים במפעל-אקואויל
טבלת חומרים מסוכנים הנקלטים במפעל-אקואויל
טבלת חומרים מסוכנים הנקלטים במפעל-אקואויל

טיפול חוקי ובטוח

חומרים מסוכנים למיניהם, מהווים תוצר לוואי של תהליכי ייצור רבים בחברה המודרנית. הם עשויים להיות במצב מוצק, נוזלי או גזי ולהציב סיכונים כגון רעילות, רדיואקטיביות או סכנת התלקחות. כך שמדובר בתחום מומחיות מיוחד במינו, אשר דורש ידע וניסיון לגבי חומרים מסוכנים מסוגים רבים.
הטיפול בחומרים כאלה מוסדר על ידי חקיקה מסוגים שונים, כולל בארץ. טבלת חומרים מסוכנים כפי שאתם רואים בעמוד זה, היא המחשה אחת לאופן השיטתי והמסודר שבו הנושא מטופל. זה מתחיל מהגדרת סוגי החומרים המסוכנים עצמם, באופן ברור ככל הניתן. בהמשך לכך, החוק מגדיר כיצד יש לטפל בחומרים כאלה. בין אם זה בשינועם ממקום למקום, בשימוש השוטף בהם או בטיפול הסופי בהם כפסולת. עוסק בכך חוק החומרים המסוכנים והגוף הממשלתי הרלוונטי במקרה זה הוא המשרד להגנת הסביבה. יש גם תקנות חומרים מסוכנים בכל הנוגע להובלת חומרים כאלה, אשר אוכפים משרד התחבורה ומשטרת ישראל. גופים נוספים עשויים להיות מעורבים בכך, כגון רשויות מקומיות.
בשורה התחתונה, מבחינתכם כמי שצריכים להיפטר מחומרים אלה, הפשוט והנכון ביותר הוא להיעזר במומחים. אנו למשל, עובדים כמובן לפי כל התקנות והחוקים, כולל האישורים הנדרשים, הסמכות, הכשרות לעובדים וכיוצא בזה.

לא בטוחים לגבי חומר מסוים שברשותכם? נשמח לעזור. כמו כן, תוכלו להיעזר בטבלה שכאן, כנקודת מוצא טובה.

 

המשמעות המעשית עבורכם

מדוע כדאי לכם לעבוד איתנו, לשם טיפול מקצועי בחומרים מסוכנים?
מניעת נזקים מטיפול רשלני – למקרה של התרשלות בטיפול בחומרים מסוכנים, עלולות להיות השלכות כבדות מסוגים שונים. כולל כספיות וחוקיות.
עבודה עם מקצוענים מנוסים – אקו-אויל מפעילה מתקן מהגדולים והמובילים בארץ לטיפול בחומרים מסוכנים, כולל מי שטיפות מתהליכי ייצור.
ראש שקט מול הרשויות – אנו אף מנפיקים אישורי הטמנה על פינוי שפכים. תוכלו להציג אותם במקרה של ביקורות משרד הבריאות או המשרד להגנת הסביבה.

זקוקים לפתרון עבור טיפול בחומרים מסוכנים?
אל תיקחו סיכון, בטיחותי, משפטי, כספי או אחר!
התקשרו אלינו עוד היום ותקבלו מענה מקצועי, מהיר ואיכותי, הן להובלת חומרים מסוכנים והן לטיפול בהם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בעמ ומפנה את המתקשר לבית העסק משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת מספר הטלפון של בית העסק מופיע באזור פרטים נוספים בתחתית העמוד לסגירת ההודעה לחץ שוב
דילוג לתוכן